Ismét bővült a Sportegyesületünk!

kerékpárasztalitenisz

Az elnökségünk 2013. november 13-i ülésére két beadvány is érkezett. Az egyik Hosszú Kálmán által vezetett asztalitenisz csoporttól, a másik Berta Rajmund és Varga Csaba által vezetett kerékpáros csoporttól. Mind a két alakulat kérelmezte az egyesületünktől, hogy az általuk képviselt sportágban szakosztály hozhassanak létre egyesületünk keretein belül. Az elnökség nagy örömmel fogadta a beadványokat és egyöntetűen megszavazták felvételüket sportegyesületünkbe. Nagy öröm számunkra, hogy újabb két szakosztállyal tovább színesíthetjük a városunk sportéletét. A két új szakosztály tervei között szerepel, hogy utánpótlás korú sportolókat is bevonnak a szakmai munkába, valamint versenyek, túrák szervezésével erősítik közösségünk sportéletét. Egyesületünk így most már nyolc szakosztállyal büszkélkedhet:

  1. Labdarúgás
  2. Röplabda
  3. Shotokan karate
  4. Sakk
  5. Autó-Motor
  6. Túra klub
  7. Asztalitenisz
  8. Kerékpár

Reméljük „színes” sportegyesületünkbe minden városlakó és környéken élő ember megtalálja a számára kedves sportot, és sportolóként, vagy szurkolóként részt vesz a sportéletünkben.

Hajrá Péterke!

Comments are closed.